..Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği  (AFSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri  olarak  31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinin sonuçlanması ile Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı’na seçilen  Sn. Mehmet ZEYBEK’e   tebrik ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK , Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Metin  İplikçioğlu , Kadir Sayın, Akif İşbilir, Abdurrahman Alp, Kamil Ayvalı ve Adnan Demirel’i kabul etti.

Yapılan ziyarette şehrimize yeni dönemde yapılacak projelerden ve  genel yatırım   planlaması projeleri görüşüldü.

Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK yaptığı konuşmada “İlimizdeki ekonomi ile ilgili  sivil toplum örgütlerinden birisi olan AFSİAD’ ın bu tebrik ziyaretinden dolayı Afsiad Heyetine ayrı ayrı teşekkür ederim, Ayrıca bu vesile ile AFSİAD üyelerinin de başarılı çalışmalarının devamını dilerim” diye konuştu.

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği  (AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ŞEHİTOĞLU “31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilmenizden dolayı sizi kutluyoruz. Her zaman sizlere destek olmaya da devam edeceğimizi bildirir ,Belediye  Başkanlığınızın  tekrar hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz .”diye konuştu.