Afyonkarahisar Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (AFSİAD), Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ŞEHİTOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Metin İPLİKÇİOĞLU, Akif İŞBİLİR, Kamil AYVALI, Abdurrahman ALP, Tamir DİŞBUDAK ve Hüseyin TOKMAN  ile birlikte Başkan ÇOBAN’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Başkanı Hüseyin ŞEHİTOĞLU, 31 Mart’ta görev süresi sona erecek Belediye Başkanı Başkan Burhanettin ÇOBANın Afyonkarahisar’a spordan sanata, kültürden eğitime kadar birçok alanda hizmet verdiğini , 10 yılda yapılan hizmet ve yatırımlarla ilimizin yeni vizyon kazandığını söyledi. Bu doğrultuda, hem ilimize hizmetlerinden hem de sivil toplum kuruluşlarına verdiği desteklerden dolayı Başkan ÇOBAN’a teşekkür eden ŞEHİTOĞLU, tüm dernek yönetimi ve üyeleri adına AFSİAD’ın Geleneksel Atatürk’ün Kocatepe’ye çıkışını simgeleyen Kocatepe tablosu hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan ÇOBAN  ise Afyonkarahisar Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Başkanı Hüseyin ŞEHİTOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.