Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman KARAKUŞ  ile birlikte derneğimiz  AFSİAD’ı  ziyaret  etti.

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD)  Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ŞEHİTOĞLU  ve Yönetim Kurulu Üyesi Adnan DEMİREL’in bulunduğu  ziyarette  Belediye Başkan  Mehmet ZEYBEK “Afyonkarahisar’da  Ak parti belediye başkanları ile yapılan yatırımlardan  bahsederek ve  bu dönemde devam etmekte olan projelerini anlattı. Belediye olarak Yeni projeler ve devam eden yatırımlara önem veriyoruz  ” diye konuştu.

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD)  Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ŞEHİTOĞLU AFSİAD’a yapılan bu iade-i  ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek yaptığı konuşmasında “Afyonkarahisar’ın  uzun yıllardır iktidar partisine destek olmakta olduğunu müşahade ediyoruz. Bundan da anlaşılacağı üzere memleketimizin kalkınmasında bugünkü gelinen refah düzeyi ,ekonominin son 16 yıldır gelişimine bakarak söylemeliyim ki devletimizde devamlılık esas olmalıdır. Biz Sanayici ve işadamları istikrardan yanayız, Afyonkarahisar’da müreffeh bir yaşam gayesi için gayret gösterilen  her türlü çalışmanın her daim yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Afyonkarahisar için yapılması planlanan projeler  hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Karşılıklı olarak ziyaretten duyulan memnuniyetlerini  ifade ettiler..