Mizanpaj 1

 

Darbe girişimini kabul etmiyoruz.

AFSİAD:Askeri darbe girişimini asla kabul etmemiz mümkün değildir. İlimizin ekonomisine yön veren işadamlarımız ,milletine ,devletine bağlı ,bölgemizin ekonomik ve sosyal hayatını da geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Yönetim Kurulu “Askeri darbe girişimini asla kabul etmemiz mümkün değildir”açıklamasında bulundu ve derneklerinin millet iradesiyle birlikte olduğunu bildirdi.

AFSİAD’dan yapılan açıklama şöyle;Afyonkarahisar’da 1991 den bu yana kesintisiz faaliyetlerine devam eden en köklü sivil toplum örgütü olan derneğimiz ,millet iradesinin yok sayılmaya gayret edildiği ve her defasında uluslarası tüm güçlerin son yıllarda ülkemizin gelişmesine karşı tek bir güç halinde,zavallı maşaları da kendisi kullanmak suretiyle ,vatanımızın bölünmez bütünlüğüne kastetmek istediğini dile getiriyordu.

ASİL MİLLETİMİZ İLE GURUR DUYUYORUZ.

Askeri darbe girişimini asla kabul etmemiz mümkün değildir. Güçlü ordu ve güçlü bir devletin ,ancak güçlü bir ekonomi ile tecelli edeceğinin sorumluluğunda bir anlayışımız bulunmaktadır.İlimizin ekonomisine yön veren işadamlarımız ,milletine ,devletine bağlı ,bölgemizin ekonomik ve sosyal hayatını da geliştirmeyi amaç edinmiştir.

İşte bu sorumluluk bilinciyle Afyonkarahisar Cumhuriyet Meydanı’nda, demokrasiye sahip çıkan hemşehrilerimize her gece kumanya dağıtıyoruz. Aziz hemşehrilerimizin bu asil tavrına destek olmaya ,hafta boyu Cumhuriyet Meydanı’nda iki araçla kumanya dağıtımına devam edecek olan derneğimiz, milletimizin her zaman yanında olduğunu göstermektedir.Asil milletimiz ile gurur duyuyoruz.Kurtuluş

AFSİAD ve Kızılay’dan kumanya ikramı,

Afyonkarahisar’da Sivil Toplum Örgütleri ve İşadamları da sabaha kadar demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara kumanya ikramında bulunuyor.Kızılay Maden Suyu ve AFSİAD da halkımızı bu demokrasi nöbetinde yalnız bırakmıyor.Dün gece yapılan organizasyonda AFSİAD kumanya desteğinde bulunurken,yine gece boyunca ise Kızılay halkımıza maden suyu ikramında bulundu.