emniyet-md-ziyareti-1

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, iadeyi ziyaretler kapsamında Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneğimizi  ziyaret etti.

Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneğimizi ziyaret eden Şen, burada AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şehitoğlu, Genel Sekreter Kadir Sayın ve Sayman Akif İşbilir tarafından ağırlandı.

 

“AFYONKARAHİSAR HALKINDAN BÜYÜK DESTEK GÖRDÜM”

Yapılan ziyarette konuşan İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, Afyonkarahisar’a atanmasının ardından birçok kurum ve kuruluş temsilcisinin kendisine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduğunu kaydederek, “Afyonkarahisar’a atanıp görevime başladıktan sonra sağolsunlar Afyonkarahisar halkından büyük destek görüyoruz. Özellikle son terör saldırısından sonra okullardan, işadamlarından çok büyük desteklerini gördük. Hepinizden Allah razı olsun. Biz bu destekleri gördükten sonra Allah’ın izniyle sırtımız yere gelmez, bu bayrakta inmez, ezanda dinmez” diye konuştu.

AFSİAD Başkanı Şehitoğlu:

“Şerefli polis ve askerlerimiz oldukça

Ülkemizin bir karış toprağını bile vermeyiz”

İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen’i derneğinde ağırlayan Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği (AFSİAD) Başkanı Hüseyin Şehitoğlu, ülkemizde yaşanan terör saldırılarının halkımızı yıldıramayacağını söyleyerek, “Şerefli polislerimiz, şerefli askerlerimiz olduğu müddetçe 124 değil, 124 bin terör örgütü de olsa ülkemizden bir karış toprak bile alamazlar. Bizlerde her zaman emniyet ekiplerimizin emrindeyiz” diye konuştu.

“BİZLER VERİLECEK HER GÖREVE HER ZAMAN HAZIRIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AFSİAD Başkanı Hüseyin Şehitoğlu, “Dernek olarak bizlere verdiğiniz değerden dolayı teşekkür ediyoruz. İstanbul’da yaşanan elim olayı şiddetle kınıyoruz. Günümüzde Türkiye’de artık ateş düştüğü yeri yakmıyor. Artık ateş Türkiye’nin her santimetrekaresini yakıyor. Dolayısıyla bu milli birlik ve beraberlik duygusu olduğu müddetçe şerefli asil Türk milleti, sizler gibi şerefli Türk polisi, Türk askeri olduğu müddetçe 124 değil, 124 bin terör örgütü de olsa ülkemizin bir karış toprağını vermeyeceğimiz bir gerçek. Bizde AFSİAD olarak her mecrada, ham maddi hem de manevi sizlerin emrindeyiz. Biz sadece işadamı değiliz, bizlere nerede görev verilirse yapmaya hazırız. Dolayısıyla bizleri hiç çekinmeden 24 saat arayabilirsiniz. Göstermiş olduğumuz nezaket ve incelikten dolayı yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi.

emniyet-md-3